home
Novinky
Galéria
Legislatíva
Tlačové správy
O nás
Podporili nás
Kontakty
facebook youtube
home
☰ Menu
facebook youtube

Zásady ochrany osobných údajov VČELÁRSKEHO EKOLOGICKÉHO SPOLKU SLOVENSKA


VČELÁRSKY EKOLOGICKÝ SPOLOK SLOVENSKA sa zaväzuje chrániť a rešpektovať súkromie svojich online a offline návštevníkov ako aj členov a všetkých účastníkov akcií.
VČELÁRSKY EKOLOGICKÝ SPOLOK SLOVENSKA rešpektuje zásady ochrany osobných údajov.

Zásady ochrany osobných údajov vysvetľujú kedy a na čo zbierame osobné informácie o ľuďoch, ktorí navštívia našu webovú stránku "ekovcely.sk".
Zásady ochrany osobných údajov taktiež vysvetľujú ako narábame s osobnými údajmi, za akých podmienok môžeme zverejniť tieto údaje a ako ich chránime.
Zásady ochrany osobných údajov sa môžu meniť preto z času na čas navštívte podstránku o Zásadách ochrany osobných údajov a uistite sa, že súhlasíte s prípadnými zmenami.

Používaním našej webovej stránky súhlasíte s našimi zásadami ochrany osobných údajov. V prípade, že s našimi zásadami o ochrane osobných údajov nesúhlasíte, v žiadnom prípade nepoužívajte našu webovú stránku.

Kto sme

VČELÁRSKY EKOLOGICKÝ SPOLOK SLOVENSKA je občianske združenie so sídlom v Púchove na adrese Moravská 4404/32A.

Kedy od vás zbierame informácie

Informácie od Vás zbierame pri osobných stretnutiach, alebo keď navštívite našu webovú stránku.

Aký typ informácií od Vás zbierame

Údaje, ktoré o Vás zbierame môžu obsahovať vaše meno, adresu, emailovú adresu, prepojenia na sociálne siete, podobizeň, IP adresu, rozlišovaciu schopnosť obrazovky vášho zariadenia a informácie o tom, kedy a ktoré podstránky ste na našej webovej stránke navštívili.

Aké práva máte v súvislosti s Vašimi osobnými údajmi

O vaše osobné údaje, ktoré o Vás zhromažďujeme môžete kedykoľvek požiadať. Taktiež od nás môžete kedykoľvek žiadať, aby sme Vaše osobné údaje, ktoré ste nám poskytli vymazali. Toto sa nevzťahuje na údaje, ktoré musíme zhromažďovať zo zákonných dôvodov, alebo z dôvodu bezpečnosti.

Kde posielame Vaše osobné údaje

Naša web hostingová spoločnosť má sídlo v Európskej únii a rešpektuje zásady GDPR.

Na čo používame Vaše osobné údaje

Vaše meno, adresu, emailovú adresu, prepojenia na sociálne siete môžeme použiť na odpovedanie na Vašu otázku, cenový dopyt, alebo na pozvanie Vás na akciu, ktorú budeme organizovať.
Vaše meno môžeme zverejniť v článku, alebo na podstránke "Podporili nás".
Vašu podobizeň môžeme zverejniť v kratkom videu, alebo na fotografii k článku, alebo sa táto môže nachádzať v galérii.
IP adresu a rozlišovaciu schopnosť obrazovky vášho zariadenia a informácie o tom, kedy a ktoré podstránky ste na našej webovej stránke navštívili môžeme použiť na vytvorenie štatistiky návštevnosti našej webovej stránky.

Kto má prístup k Vašim osobným údajom

Vaše osobné údaje neposielame tretím stranám a neposkytujeme ich tretím stranám na marketingové účely. Vaše osobné údaje môžeme poskytnúť tretím stranám, naším zazmluvneným dodávateľom, ktorí vykonávajú službu v našom mene. Keď používame služby tretích strán, poskytujeme im len tie osobné údaje, ktoré sú nevyhnutné na zabezpečenie dodania danej služby a s takouto spoločnosťou máme zmluvu, ktorá obsahuje klauzulu o tom, že sú povinní zabezpečiť ochranu Vašich osobných údajov.

Ako môžete pristupovať k Vaším osobným údajom a meniť ich

Správnosť Vašich osobných údajov je pre nás dôležitá. Máte právo od VČELÁRSKEHO EKOLOGICKÉHO SPOLKU SLOVENSKA žiadať informácie o všetkých osobných údajoch, ktoré o Vás zhromažďujeme.

Bezpečnostné opatrenia pred stratou, alebo zneužitím Vašich osobných údajov

Ak nám poskytnete Vaše osobné údaje, urobíme všetko preto, aby sme ich zabezpečili. Pri údajoch prenášaných cez Internet nie je možná 100% garancia bezpečnosti. VČELÁRSKY EKOLOGICKÝ SPOLOK SLOVENSKA Vám nezabezpečí ochranu Vašich osobných údajov, ktoré posielate cez Internet a preto to robíte na svoje vlastné riziko. Vaše osobné údaje, ktoré sa k nám dostanú sú však už zabezpečené v našich systémoch.

Vložený obsah z iných stránok

Články na našej webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (videá, fotografie, články…). Vložený obsah z iných stránok sa správa rovnako akoby návštevník navštívil ďalšiu stránku. Tieto webové stránky môžu zbierať o Vás údaje, môžu používať cookies, a monitorovať Vašu interakciu.

Linky na ďalšie stránky

Naša webová stránka môže obsahovať linky na iné webové stránky, ktoré prevádzkujú ďalšie organizácie. Tieto zásady ochrany osobných údajov sa vzťahujú len na našu webovú stránku, preto Vás žiadame, aby ste si prečítali zásady ochrany osobných údajov aj ďalších stránok, na ktoré sa preklikávate. Nenesieme zodpovednosť za ochranu Vašich osobných údajov, ak sa z našej stránky preklikávate prostredníctvom linkov na inú stránku.

Menej ako 16 rokov

Ak máte menej ako 16 rokov, budeme potrebovať súhlas Vašich rodičov, alebo zákonných zástupcov, ak nám chcete poskytnúť Vaše osobné údaje.

Viac informácií

V prípade, že máte ďalšie otázky, radi Vám ich zodpovieme na: ekovcely@gmail.com

Tieto Zásady ochrany osobných údajov sú platné od 25. mája 2018.
Základné informácie
Názov: VČELÁRSKY EKOLOGICKÝ SPOLOK SLOVENSKA
Sídlo: Moravská 4404/32A, 020 01 Púchov
Právna forma: Združenie (zväz, spolok)
Štatutárny zástupca: Martin Hodoško
IČO: 42284295
DIČ: 2121116481
Registračné číslo: VVS/1-900/90-43152
Registrový úrad: MV SR
Dátum vzniku: 19.02.2014
Kontaktujte nás
Kontaktná osoba: Ing. Michal Bizoň, MSc.
Email: ekovcely@gmail.com
Mobil: +421 905 252 742

Ochrana osobných údajov
Podporte nás
Názov banky: Slovenská sporiteľňa, a.s.
SWIFT kód: GIBASKBX
Číslo účtu: SK15 0900 0000 0051 5569 5815
Zdieľajte nás
Twitter
Facebook
VKontakte